Roeigroepen van 11 juli t/m  17 juli

 

Zaterdag 11 juli Zondag 12 juli
7:00
7:30
8:00
8:30 Albert s Mirjam s
Kim c Wilma c
Annemieke c Jan K s
9:00 Paul s Marja Albert s Marianne
Marisol c Kees A Bart c Jolanda
(Jan R) Irma Marion
Jan K Jelle Ruth
9:30 Victor Wil
10:00 Jan R c Corina
Bart c Bert S
Ron s Hanneke
10:30 Richard s Liesbeth
Stef s Mirjam s
Jarl c
Thijs s
11:00
middag Laura
Kees Vu

 

Maandag 13 juli Dinsdag 14 juli Woensdag 15 juli Donderdag 16 juli Vrijdag 17 juli
7:00 Sacha c Sacha c Sacha c
Ruth c Albert s Jolanda s
7:30 Astrid s
8:00
8:30
9:00 Margreet Thea Astrid s Astrid Co
Ineke Marian Yvonne c Marja Kees Vu
9:30 Trudy Ton Geert Ton
Antoinette Kees Vu Sacha Marian
10:00 Anneke V Bert B Irma Thea
Machteld Kees Ve Kees A
10:30 Nina Marion
11:00 Astrid
Kees A
11:30 Theo
12:00
12:30
15:00 Theo
Peter
15:30 Bert B
Han
16:00
16:30
19:30 Kim Marianne Mirjam s Richard
Ruud Jolanda Paul s Jan R
Hilbert Marion Margriet c Ron
Marisol Ruth Thijs Bart
Annemieke Jan O

 

 

 

Voorgaande weken: 

 

Roeien van 4 juli t/m  10 juli              

  

                 
 ____________ Zaterdag 4 juli Zondag 5 juli      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff      
07:00 - 08:30                  
08:30 - 10:00 Marja
Irma
Kees A
Jelle
Wil

(Jan R)
Victor
Jan K

Albert s
Kim c
Annemieke c
Paul s
Marisol c
  Bart
Jolanda

Albert s
(Mirjam s) Wilma c
Ellen c
Inge c
Jan K s

     
10:00 - 11:30  

Jan R c
Bart c
Ron s
Richard s
Stef s

Corina
Liesbeth
Hanneke
  Thijs s
Bert c
Mirjam s
(Rob s)
Jarl c
     
                   
middag         Laura
Kees Vu
       

 

 

                 
  Maandag  6 juli Dinsdag 7 juli      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4*/4* C2/wherrie C1/skiff___      
07:00 - 09:00    

Sacha c

Ruth c

     Albert s      
09:00 - 11:00   Trudy
Ineke
Antoinette
Margreet 
Paul c
(Astrid s)
Wendy c
(Margreet c)
Thea
Marian
Ton
  (Marion)
Bert B c
Kees Ve c
Kees Vu c
     
11:00 - 13:00   Astrid
Kees A
Theo c

           
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00      Dirk-Jan
(Rob)
           
                   
19:30 - 21:30   Kim
Ruud
Hilbert
Marisol c
Annemieke c
Marianne
Jolanda
Marion
  Ruth c
(Jan R c)
Jan O c
     

 

 

                 
  Woensdag  8 juli Donderdag 9 juli Vrijdag 10 juli
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff__
07:00 - 09:00     Sacha c
Albert s
Astrid s
(Bart c)
Marcel c
          Sacha c
Jolanda s
09:00 - 11:00     Astrid s
Yvonne c 
Marja
Geert
Sacha
Astrid
Kees A
Marion c
Kees Ve c
Astrid s
Co
Kees Vu
Ton
Marian
Thea
Margreet
Nina
Machteld 

(Annemieke c)
Angelina c

Ruud c 

11:00 - 13:00                
13:00 - 15:00                 (Bart c)
Inge c
15:00 - 17:00         Co
Bert B
Theo
Han
       
                   
19:30 - 21:30     Paul c
(Mirjam s)
    Jan R s
Bart c
Ron s
Richard s
Jan O
     

 

 

Roeien van 27 t/m  3 juli              

  

                 
 ____________ Zaterdag 27 juni Zondag 28 juni      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff      
07:00 - 08:30           (Bart c)
Inge c
     
08:30 - 10:00 Marja
Irma
Kees A
  Albert s
Kim c
Margreet s
Annemieke c
  Bart
Jolanda

Wilma c
Ellen c
Albert s
(Mirjam s)
Jan K s

     
10:00 - 11:30    

Jan R c
Bart c
Ron s
Richard s
Stef s
Jelle c

Corina
Liesbeth
Hanneke
 

Mirjam s
Jarl c
(Rob s)
Thijs s

Bert c

     
                   
middag         Laura
Kees Vu
       

 

 

                 
  Maandag  29 juni Dinsdag 30 juni      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4*/4* C2/wherrie C1/skiff___      
07:00 - 09:00    

Sacha c

Ruth c

     Albert s      
09:00 - 11:00   Trudy
Ineke
Antoinette
Margreet 
Paul c
(Astrid s)
Wendy c
(Margreet c)
Thea
Marian
Ton
  (Marion)
Bert B c
Kees Ve c
Kees Vu c
     
11:00 - 13:00   Astrid
Kees A
Theo c

           
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00      Dirk-Jan
(Rob)
           
                   
19:30 - 21:30   Kim
Ruud
Hilbert
Marisol c
Annemieke c
Marianne
Jolanda
Marion
  Ruth c
(Jan R c)
Jan O c
     

 

 

                 
  Woensdag  1 juli Donderdag 2 juli Vrijdag 3 juli
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff__
07:00 - 09:00     Sacha c
Albert s
Astrid s
(Bart c)
Marcel c
          Sacha c
Jolanda s
09:00 - 11:00     Astrid s
Yvonne c 
Marja
Geert
Sacha
Astrid
Kees A
Marion c
Kees Ve c
Astrid s
Co
Kees Vu
Ton
Marian
Thea 

(Annemieke c)
Angelina c

Ruud c 

11:00 - 13:00                  
13:00 - 15:00                 (Bart c)
Inge c
15:00 - 17:00         Co
Bert B
Bert S c
Theo c
Han c
     
                   
19:30 - 21:30     Thijs s
Paul c
(Mirjam s)
Margriet c
    Jan R c
Bart c
Ron s 
Richard s
     

 

 

Roeien van 20 t/m 26 juni              

 

 

                 
 ____________ Zaterdag 20 juni Zondag 21 juni      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff      
07:00 - 08:30                  
08:30 - 10:00     Albert s
Kim c
Margreet s
Annemieke c
  Bart
Jolanda

Wilma c
Ellen c
Albert s
(Mirjam s)
Jan K s

Margriet c

     
10:00 - 11:30    

Jan R c
Bart c
Ron s
Richard s
Stef s

Corina
Liesbeth
Hanneke
 

Mirjam s
Jarl c
(Rob)
Thijs s

Bert c

     
                   
middag         Laura
Kees Vu
       

 

 

                 
  Maandag  22 juni Dinsdag 23 juni      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4*/4* C2/wherrie C1/skiff___      
07:00 - 09:00    

Sacha c

Ruth c

     Albert s      
09:00 - 11:00 Trudy
Ineke
Kees A
  Paul c
Astrid s
Wendy c
(Margreet)
Thea
Marian
Ton
  (Marion)
Bert B c
Kees Ve c
Kees Vu c
     
11:00 - 13:00     Astrid s
Yvonne c
Theo c
Antoinette c
           
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00                  
                   
19:30 - 21:30   Kim
Ruud
Hilbert
Marisol c
Annemieke c
Marianne
Jolanda
Marion
  Ruth c
Inge c
(Bart c)

     

 

 

                 
  Woensdag  24 juni Donderdag 25 juni Vrijdag 26 juni
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff__
07:00 - 09:00    

Sacha c
Albert s
(Bart)
Marcel

          Sacha c
Jolanda s
09:00 - 11:00       Marja
Geert
Sacha
Astrid
Marion c
Kees Ve c
Astrid s
Co
Kees Vu
Ton
Marian
Thea 

(Annemieke c)
Angelina c

Ruud c 

11:00 - 13:00                  
13:00 - 15:00                 (Bart c)
Marcel c
15:00 - 17:00         Co
Bert B
Bert S c
Theo c
Han c
     
                   
19:30 - 21:30     Thijs s
Paul c
(Mirjam s)
Margriet
    Jan R c
Bart c
Ron s 
Richard s
     

 

Roeien van 13 t/m 19 juni              

 

 

                 
 ____________ Zaterdag 13 juni Zondag 14 juni      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff      
07:00 - 08:30           Inge c
Bart c
     
08:30 - 10:00     Albert s
Kim c
Margreet s
Annemieke c
  Bart
Jolanda

Wilma c
Ellen c
Albert s
(Mirjam s)
Jan K s

Margriet c

     
10:00 - 11:30    

Jan R c
Bart c
Ron s
Richard s
Stef s

Corina
Liesbeth
Hanneke
 

Mirjam s
Jarl c
(Rob)
Thijs s

Bert c

     
                   
middag         Laura
Kees Vu
       

 

 

                 
  Maandag  15 juni Dinsdag 16 juni      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4*/4* C2/wherrie C1/skiff___      
07:00 - 09:00    

Sacha c

Ruth c

     Albert s      
09:00 - 11:00 Trudy
Ineke
Kees A
  Paul c
Astrid s
Wendy c
(Margreet)
Thea
Marian
Ton
  (Marion)
Bert B c
Kees Ve c
Kees Vu c
     
11:00 - 13:00     Astrid s
Yvonne c
Theo c
Antoinette c
           
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00                  
                   
19:30 - 21:30     Kim c
Marisol c
Annemieke c
Marianne
Jolanda
Marion
  Ruth c

     

 

 

                 
  Woensdag  17 juni Donderdag 18 juni Vrijdag 19 juni
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff__
07:00 - 09:00    

Sacha c
Albert s

          Sacha c
Jolanda s
09:00 - 11:00           Marion c
Kees Ve c
Astrid s
Co
Bert B
Kees Vu
Ton
Marian
Thea 
(Annemieke c)
Angelina c
11:00 - 13:00                  
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00         Co
Bert B
Bert S c
Theo c
Han c
     
                   
19:30 - 21:30     Thijs s
Paul c
(Mirjam s)
Inge c
Bart c
    Jan R c
Bart c
Ron s 
Richard s
     

 

 

Roeien van 6 t/m 12 juni              

 

 

                 
 ____________ Zaterdag 6 juni Zondag 7 juni      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff      
07:00 - 08:30     Inge c
Bart c
           
08:30 - 10:00     Albert s
Kim c
Margreet s
Annemieke c
   Bart
Jolanda
Wilma c
Ellen c
Albert s
(Mirjam s)
Jan K s
     
10:00 - 11:30    

Jan R c
Bart c
Ron s
Richard s
Stef s

Corina
Bert S
Hanneke
  Mirjam s
Jarl c
(Rob)
Thijs s
     
                   
middag         Laura
Kees Vu
       

 

 

                 
  Maandag  8 juni Dinsdag  9 juni      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4*/4* C2/wherrie C1/skiff___      
07:00 - 09:00    

Sacha c

Ruth c

     Albert s      
09:00 - 11:00 Trudy
Ineke
Kees A
  Paul c
Astrid s
Wendy c
(Margreet)
Thea
Marian
Ton
  (Marion)
Bert B c
Kees Ve c
Kees Vu c
     
11:00 - 13:00     Astrid s
Yvonne c
Theo c
Antoinette c
           
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00                  
                   
19:30 - 21:30     Kim c
Marisol c
Annemieke c
Marianne
Jolanda
Marion
  Ruth c
Bart
Inge
     

 

 

                 
  Woensdag  10 juni Donderdag11 juni Vrijdag 12 juni
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff__
07:00 - 09:00    

Sacha c
Albert s

          Sacha c
Jolanda s
09:00 - 11:00           Marion c
Kees Ve c
Astrid s
Co
Bert B
Kees Vu
Ton
Marian
Thea 
(Annemieke c)
Angelina c
11:00 - 13:00                  
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00       Han
Theo
Peter
 Co
Bert B
Bert S c      
                   
19:30 - 21:30     Ruth s
Thijs s
Paul c
(Mirjam s)
    Jan R c
Bart c
Ron s 
Richard s
     

 

 

Roeien van 30 mei t/m 5 juni              

 

 

                 
 ____________ Zaterdag 30 mei Zondag 31 mei      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff      
07:00 - 08:30     Inge c
Bart c
           
08:30 - 10:00     Albert s
Kim c
Margreet s
Annemieke c
   Bart
Jolanda
Wilma c
Ellen c
Albert s
(Mirjam)
Richard s
     
10:00 - 11:30    

Jan R c
Bart c
Ron s
Richard s
Stef s

    Mirjam s
Corina c
Bert c
Jarl c
(Rob)
Thijs s
     
                   
middag         Laura
Kees Vu
       

 

 

                 
  Maandag  1 juni Dinsdag  2 juni      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4*/4* C2/wherrie C1/skiff___      
07:00 - 09:00     Sacha c      Albert s      
09:00 - 11:00     Paul c
Astrid s
Wendy c
(Margreet)
Theo c
Antoinette c
Thea
Marian
Ton
  (Marion)
Bert B c
Kees Ve c
Kees Vu c
     
11:00 - 13:00     (Astrid)
Yvonne c
           
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00                  
                   
19:30 - 21:30     Kim c
Marisol c
Annemieke c
Marianne
Jolanda
Marion
  Ruth c
Bart c
Inge c
     

 

 

                 
  Woensdag  3 juni Donderdag 4 juni Vrijdag  5 juni
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff
07:00 - 09:00    

Sacha c
Albert s

          Sacha c
Jolanda s
09:00 - 11:00           Marion c
Kees Ve c
Astrid s
     
11:00 - 13:00                  
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00           Bert S c
Theo c
Peter s
     
                   
19:30 - 21:30     Ruth s
Thijs s
Paul c
Mirjam s
    Jan R c
Bart c
Ron s 
Richard s
     

 

 

 

Roeien van 23 mei t/m 29 mei

 

 ____________ Zaterdag 23 mei Zondag 24 mei
C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff
07:00 - 08:30

Inge
Bart

08:30 - 10:00 Albert
Kim
Margreet
 Bart
Jolanda
Wilma
Ellen
Albert
(Mirjam)
10:00 - 11:30 Jan R
Bart
Ron
Richard
Stef
  Mirjam
Corina
Bert
Jarl
Thijs
middag Laura
Kees Vu

 

Maandag 25 mei Dinsdag 26 mei
C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff
07:00 - 09:00 Sacha
09:00 - 11:00 Paul
Astrid
Albert
Wendy
Margreet
Marion
Bert
11:00 - 13:00 Astrid
Yvonne
13:00 - 15:00
15:00 - 17:00
19:30 - 21:30 Kim
Annemieke
Ruth
Jolanda

 

Woensdag 27 mei Donderdag 28 mei Vrijdag 29 mei
C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff
07:00 - 09:00 Sacha Sacha
Jolanda
09:00 - 11:00 Albert Marion
Kees Ve
11:00 - 13:00
13:00 - 15:00
15:00 - 17:00 Bert S
Theo
19:30 - 21:30 Ruth
Thijs
Paul
Jan R
Bart
Ron
Richard

 

 

 

Roeien van 16 mei t/m 22 mei              

 

 

                 
 ____________ Zaterdag 16 mei Zondag 17 mei      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff      
07:00 - 08:30                  
08:30 - 10:00     Albert
Paul
Kim
Margreet
    Wilma
Ellen
Albert
     
10:00 - 11:30     Jan R
Bart
Ron
Richard
  Bart
Jolanda
Mirjam
Corina
Bert
Jarl
     
                   
middag         Laura
Kees
       

 

 

                 
  Maandag 18 mei Dinsdag 19 mei      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff      
07:00 - 09:00     Sacha            
09:00 - 11:00     Paul
Margreet
Albert
           
11:00 - 13:00     Astrid
Theo
           
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00                  
                   
19:30 - 21:30     Kim
Annemieke
    Ruth
Jolanda
     

 

 

                 
  Woensdag 20 mei Donderdag 21 mei Vrijdag 22 mei
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff
07:00 - 09:00     Sacha           Sacha
09:00 - 11:00     Albert            
11:00 - 13:00                  
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00                  
                   
19:30 - 21:30     Ruth
Thijs
Paul
    Jan R
Bart
Ron
Richard